245 header

Kontakt styrelse och ledare

Ordförande: Ingemar Langdell

Tel.nr. 0706-094918

Email: Langdell@live.se


Kassör: Frank Tholsgård

Tel.nr. 0706-640250

Email: Tholsgard@hotmail.com


Sekreterare: Rasmus Langdell

Tel.nr. 0768-906729

Email: Rasmus.Langdell@hotmail.com


Ansvarig fotbollssektion(Senior): Joakim Lidevi

Tel.nr. 0725-334628

Email: Joakim.Lidevi@lkb.se


Ansvarig innebandysektion(Senior): Jonatan Gustafsson

Tel.nr. 0763-072226

Email: Jonatan.Gustafsson@live.se


Ansvarig ungdomssektion innebandy och fotboll: Sofia Johansson

Tel.nr. 0702-306577

Email: Tjtransport@tele2.se

Md sparbanken alings s
Md rydlers bygg
Md gabrielssons i ljurh lla
Md v rg rdabuss
Md gb glace
Md bil   traktor i v rg rda
Md v rg rda bost der
Md fredriks maleri
Md gj
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub